CDBB3100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBB3100-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CDBB3100-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
Arkusze danych: CDBB3100-G.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CDBB3100-G
Part Number CDBB3100-G Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 473469 pcs Arkusz danych CDBB3100-G.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 850mV @ 3A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy 641-1114-2
CDBB3100G
Temperatura pracy - złącze 125°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 500µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 3A Pojemność @ VR F -