ATV50C140J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV50C140J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV50C140J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Arkusze danych: ATV50C140J-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV50C140J-HF
Part Number ATV50C140J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74375 pcs Arkusz danych ATV50C140J-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 14V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 23.2V
Napięcie - podziały (min) 15.6V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC)
Seria Automotive, AEC-Q101 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 215.5A Pojemność @ Częstotliwość -