ATV30C260J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C260J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV30C260J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Arkusze danych: ATV30C260J-HF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV30C260J-HF
Part Number ATV30C260J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90119 pcs Arkusz danych ATV30C260J-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 42.1V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC)
Seria Automotive, AEC-Q101 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 3000W (3kW) Opakowania Original-Reel®
Package / Case DO-214AB, SMC Inne nazwy 641-1594-6
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 71.26A