ATV30C140JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV30C140JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV30C140JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Arkusze danych: ATV30C140JB-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV30C140JB-HF
Part Number ATV30C140JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118472 pcs Arkusz danych ATV30C140JB-HF.pdf
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 15.6V Napięcie - Breakover 1
Napięcie - podziały (min) 14V Napięcie - Podział SMC (DO-214AB)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 3000W (3kW) Moc - Peak Pulse 129.31A
Polaryzacja DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta ATV30C140JB-HF Opis TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.2V Pojemność @ Częstotliwość -