ATV15C7V0JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C7V0JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV15C7V0JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 7V 12V DO214AB
Arkusze danych: ATV15C7V0JB-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV15C7V0JB-HF
Part Number ATV15C7V0JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 7V 12V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 181558 pcs Arkusz danych ATV15C7V0JB-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 7V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12V
Napięcie - podziały (min) 7.78V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AB, SMC
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 125A