ATV15C260JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C260JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV15C260JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Arkusze danych: ATV15C260JB-HF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV15C260JB-HF
Part Number ATV15C260JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139184 pcs Arkusz danych ATV15C260JB-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 26V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 42.1V
Napięcie - podziały (min) 28.9V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AB (SMC) Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Opakowania Original-Reel® Package / Case DO-214AB, SMC
Inne nazwy 641-1583-6 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 35.63A Pojemność @ Częstotliwość -