ATV15C181J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C181J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV15C181J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 180VWM 291.6VC DO214AB
Arkusze danych: ATV15C181J-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV15C181J-HF
Part Number ATV15C181J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 180VWM 291.6VC DO214AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 210022 pcs Arkusz danych ATV15C181J-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 200V
Napięcie - podziały (min) 180V Napięcie - Podział SMC (DO-214AB)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 5.14A
Polaryzacja DO-214AB, SMC temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta ATV15C181J-HF Opis TVS DIODE 180VWM 291.6VC DO214AB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 291.6V Pojemność @ Częstotliwość -