ATV06B8V5JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B8V5JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV06B8V5JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Arkusze danych: ATV06B8V5JB-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV06B8V5JB-HF
Part Number ATV06B8V5JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 360245 pcs Arkusz danych ATV06B8V5JB-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 8.5V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 14.4V
Napięcie - podziały (min) 9.44V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB) Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AA, SMB
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 41.67A