ATV06B171J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV06B171J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV06B171J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 170V 275V DO214AA
Arkusze danych: ATV06B171J-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV06B171J-HF
Part Number ATV06B171J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 323320 pcs Arkusz danych ATV06B171J-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 170V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 275V
Napięcie - podziały (min) 189V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB)
Seria Automotive, AEC-Q101 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 600W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 2.18A Pojemność @ Częstotliwość -