ATV04A191J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A191J-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV04A191J-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 190V 307.8V SMA
Arkusze danych: ATV04A191J-HF.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV04A191J-HF
Part Number ATV04A191J-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 190V 307.8V SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 670930 pcs Arkusz danych ATV04A191J-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 190V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 307.8V
Napięcie - podziały (min) 211V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC)
Seria Automotive, AEC-Q101 Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 400W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AC, SMA temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1.3A Pojemność @ Częstotliwość -