ATV04A131JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV04A131JB-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV04A131JB-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V SMA
Arkusze danych: ATV04A131JB-HF.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV04A131JB-HF
Part Number ATV04A131JB-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 130V 209V SMA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 708302 pcs Arkusz danych ATV04A131JB-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SMA (DO-214AC) Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 400W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AC, SMA
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 1.91A