ATV02W150B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W150B-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV02W150B-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F
Arkusze danych: ATV02W150B-HF.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV02W150B-HF
Part Number ATV02W150B-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 15V 24.4V SOD123F Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 606486 pcs Arkusz danych ATV02W150B-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 24.4V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123F Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 200W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SOD-123F
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 8.2A