ATV02W120B-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV02W120B-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATV02W120B-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 12V 19.9V SOD123
Arkusze danych: ATV02W120B-HF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATV02W120B-HF
Part Number ATV02W120B-HF Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 12V 19.9V SOD123 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 451834 pcs Arkusz danych ATV02W120B-HF.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 12V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 19.9V
Napięcie - podziały (min) 13.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet SOD-123 Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 200W
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case SOD-123F
Inne nazwy 641-1658-1 temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 10.05A Pojemność @ Częstotliwość -