ACDBA3100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA3100-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ACDBA3100-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC
Arkusze danych: ACDBA3100-HF.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ACDBA3100-HF
Part Number ACDBA3100-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 741152 pcs Arkusz danych ACDBA3100-HF.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 850mV @ 3A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 100V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMA) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AC, SMA Inne nazwy 641-1876-2
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 200µA @ 100V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 3A Pojemność @ VR F 100pF @ 4V, 1MHz