ACDBA1200-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBA1200-HF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ACDBA1200-HF
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Arkusze danych: ACDBA1200-HF.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ACDBA1200-HF
Part Number ACDBA1200-HF Producent Comchip Technology
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 425088 pcs Arkusz danych ACDBA1200-HF.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 900mV @ 1A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 200V
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMA) Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria Automotive, AEC-Q101 Opakowania Original-Reel®
Package / Case DO-214AC, SMA Inne nazwy 641-1871-6
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
szczegółowy opis Diode Schottky 200V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 200µA @ 200V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 1A Pojemność @ VR F 25pF @ 4V, 1MHz