A5KP180CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
A5KP180CA-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: A5KP180CA-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 180V 291.6V R-6
Arkusze danych: A5KP180CA-G.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje A5KP180CA-G
Part Number A5KP180CA-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 180V 291.6V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69379 pcs Arkusz danych A5KP180CA-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 180V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 291.6V
Napięcie - podziały (min) 200V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet R-6 Seria Automotive, AEC-Q101
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case R6, Axial
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 17.15A