5KP130CA-G
Comchip TechnologyComchip Technology
5KP130CA-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP130CA-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 130V 209V R-6
Arkusze danych: 5KP130CA-G.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP130CA-G
Part Number 5KP130CA-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 130V 209V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86499 pcs Arkusz danych 5KP130CA-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 130V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 209V
Napięcie - podziały (min) 144V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet R-6 Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 5000W (5kW)
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case R6, Axial
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.92A
Pojemność @ Częstotliwość - Kanały dwukierunkowe 1
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
5KP130C
5KP130C
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 130V 219.45V P600