5KP120A-G
Comchip TechnologyComchip Technology
5KP120A-G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5KP120A-G
Producent / marka: Comchip Technology
Opis produktu TVS DIODE 120V 193V R-6
Arkusze danych: 5KP120A-G.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5KP120A-G
Part Number 5KP120A-G Producent Comchip Technology
Opis TVS DIODE 120V 193V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70360 pcs Arkusz danych 5KP120A-G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 120V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 193V
Napięcie - podziały (min) 133V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria - Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case R6, Axial temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 25.91A Pojemność @ Częstotliwość -