CPPT7-B6-16.0TS
Przegląd produktów
Part Number: CPPT7-B6-16.0TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 16.000MHZ TTL SMD
Arkusze danych: CPPT7-B6-16.0TS.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPT7-B6-16.0TS
Part Number CPPT7-B6-16.0TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 16.000MHZ TTL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39249 pcs Arkusz danych CPPT7-B6-16.0TS.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność TTL
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±100ppm
Częstotliwość 16MHz szczegółowy opis 16MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 45mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA