CPPT4-A5BR-2.048TS
Przegląd produktów
Part Number: CPPT4-A5BR-2.048TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 2.048MHZ TTL PC PIN
Arkusze danych: CPPT4-A5BR-2.048TS.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPT4-A5BR-2.048TS
Part Number CPPT4-A5BR-2.048TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 2.048MHZ TTL PC PIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13213 pcs Arkusz danych CPPT4-A5BR-2.048TS.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 8-DIP, 4 Leads (Half Size) Wydajność TTL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.220" (5.60mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 2.048MHz szczegółowy opis 2.048MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Obecny - Dostawa (Max) 45mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA