CPPFXC7L-A7BP-60.0TS
Przegląd produktów
Part Number: CPPFXC7L-A7BP-60.0TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: CPPFXC7L-A7BP-60.0TS.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPFXC7L-A7BP-60.0TS
Part Number CPPFXC7L-A7BP-60.0TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28661 pcs Arkusz danych CPPFXC7L-A7BP-60.0TS.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria FIPO™ CPPFX
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±45ppm
Częstotliwość 60MHz szczegółowy opis 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA