CPPC7LZ-A7BP-66.0PD
Przegląd produktów
Part Number: CPPC7LZ-A7BP-66.0PD
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 66.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: CPPC7LZ-A7BP-66.0PD.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC7LZ-A7BP-66.0PD
Part Number CPPC7LZ-A7BP-66.0PD Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 66.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31968 pcs Arkusz danych CPPC7LZ-A7BP-66.0PD.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 66MHz szczegółowy opis 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA