CPPC7LT-A7BR-33.3333TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPPC7LT-A7BR-33.3333TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: CPPC7LT-A7BR-33.3333TS.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC7LT-A7BR-33.3333TS
Part Number CPPC7LT-A7BR-33.3333TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31278 pcs Arkusz danych CPPC7LT-A7BR-33.3333TS.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 33.3333MHz szczegółowy opis 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA