CPPC7-A7BR-16.0PD
Przegląd produktów
Part Number: CPPC7-A7BR-16.0PD
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: CPPC7-A7BR-16.0PD.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC7-A7BR-16.0PD
Part Number CPPC7-A7BR-16.0PD Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37326 pcs Arkusz danych CPPC7-A7BR-16.0PD.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 16MHz szczegółowy opis 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 45mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA