CPPC5L-A7B6-20.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPPC5L-A7B6-20.0TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: CPPC5L-A7B6-20.0TS.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC5L-A7B6-20.0TS
Part Number CPPC5L-A7B6-20.0TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34751 pcs Arkusz danych CPPC5L-A7B6-20.0TS.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±100ppm
Częstotliwość 20MHz szczegółowy opis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA