CPPC4L-A7BP-80.0TS
Przegląd produktów
Part Number: CPPC4L-A7BP-80.0TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 80.000MHZ CMOS PC PIN
Arkusze danych: CPPC4L-A7BP-80.0TS.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC4L-A7BP-80.0TS
Part Number CPPC4L-A7BP-80.0TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 80.000MHZ CMOS PC PIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15252 pcs Arkusz danych CPPC4L-A7BP-80.0TS.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.220" (5.60mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 80MHz szczegółowy opis 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA