CPPC4-A7BR-27.11TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPPC4-A7BR-27.11TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 27.11MHZ CMOS PC PIN
Arkusze danych: CPPC4-A7BR-27.11TS.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC4-A7BR-27.11TS
Part Number CPPC4-A7BR-27.11TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 27.11MHZ CMOS PC PIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12360 pcs Arkusz danych CPPC4-A7BR-27.11TS.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.220" (5.60mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 27.11MHz szczegółowy opis 27.11MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Obecny - Dostawa (Max) 45mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA