CPPC1-A3B6-10.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPPC1-A3B6-10.0TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC XO 10.000MHZ CMOS PC PIN
Arkusze danych: CPPC1-A3B6-10.0TS.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPPC1-A3B6-10.0TS
Part Number CPPC1-A3B6-10.0TS Producent Cardinal Components
Opis OSC XO 10.000MHZ CMOS PC PIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10871 pcs Arkusz danych CPPC1-A3B6-10.0TS.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Seria FIPO™ CPP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 14-DIP Module, 4 Leads Wydajność CMOS
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±100ppm
Częstotliwość 10MHz szczegółowy opis 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Obecny - Dostawa (Max) 45mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 50µA