CFVL-A7BP-622.08TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
CFVL-A7BP-622.08TS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CFVL-A7BP-622.08TS
Producent / marka: Cardinal Components
Opis produktu OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD
Arkusze danych: CFVL-A7BP-622.08TS.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje CFVL-A7BP-622.08TS
Part Number CFVL-A7BP-622.08TS Producent Cardinal Components
Opis OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4641 pcs Arkusz danych CFVL-A7BP-622.08TS.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj VCXO
Rozmiar / Wymiar 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm) Seria CFVL
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVDS
Inne nazwy 370-1034
CFVLA7BP62208TS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.138" (3.50mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±50ppm
Częstotliwość 622.08MHz szczegółowy opis 622.08MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 100mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -