TST24RB05T
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TST24RB05T
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT PCB 24POS TIN PIN
Arkusze danych: TST24RB05T.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TST24RB05T
Part Number TST24RB05T Producent Cannon
Opis CONN RCPT PCB 24POS TIN PIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10064 pcs Arkusz danych TST24RB05T.pdf
napięcie znamionowe 250V Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Unshrouded
Seria Trident Rectangular Rozstaw rzędów - łączenie 0.200" (5.08mm)
Pitch-Mating 0.200" (5.08mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 192990-3280
192990-3280-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 4
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 24
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Wysokość izolacji 0.531" (13.50mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Mounting Flange
mocowanie Rodzaj Latch Holder szczegółowy opis Connector Header Through Hole 24 position 0.200" (5.08mm)
Aktualna ocena 13A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Circular Materiał styków -
Długość kontaktu - post 0.224" (5.70mm) Długość łącznika - dopasowanie -
Kontakt z grubością wykończenia - poczta - Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Post - Skontaktuj się z Finish - Mating Tin
Typ złącza Receptacle Aplikacje Automotive, Industrial
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TST24RB02T
TST24RB02T
Producenci: Cannon
Opis: CONN RCPT PCB 24POS TIN SCKT