TST12RB02Z
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TST12RB02Z
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT PCB 12POS GOLD SCKT
Arkusze danych: TST12RB02Z.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TST12RB02Z
Part Number TST12RB02Z Producent Cannon
Opis CONN RCPT PCB 12POS GOLD SCKT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10054 pcs Arkusz danych TST12RB02Z.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Trident Rectangular
Rozstaw rzędów - łączenie 0.200" (5.08mm) Pitch-Mating 0.200" (5.08mm)
Opakowania Bulk Inne nazwy 192991-0245
192991-0245-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 4
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Wysokość izolacji 0.531" (13.50mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Mounting Flange
mocowanie Rodzaj Latch Holder szczegółowy opis 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
Aktualna ocena - Contact Type Female Socket
Kształt kontaktów Circular Materiał styków -
Długość kontaktu - post 0.224" (5.70mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -