TD1C37TS
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TD1C37TS
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
Stan magazynowy 81 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TD1C37TS
Part Number TD1C37TS Producent Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 81 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe 200V
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Aluminum, Nickel Plated, Electroless Seria 24308-Style, TD1
Opakowania - temperatura robocza -
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 37
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
Materiał obudowy - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy Filter, Shielded szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal