TD1B25MP
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TD1B25MP
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych:
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
Stan magazynowy 114 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 114 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TD1B25MP
Part Number TD1B25MP Producent Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 114 pcs Arkusz danych
wire Gauge - napięcie znamionowe 100V
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Aluminum, Nickel Plated, Electroless Seria 24308-Style, TD1
Opakowania - temperatura robocza -
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
Materiał obudowy - Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy Filter, Shielded szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 7.5A Contact Type Signal