MS3108R24-11SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS3108R24-11SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS
Arkusze danych: 1.MS3108R24-11SW.pdf2.MS3108R24-11SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 733 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3108R24-11SW
Part Number MS3108R24-11SW Producent Cannon
Opis CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 733 pcs Arkusz danych 1.MS3108R24-11SW.pdf2.MS3108R24-11SW.pdf
napięcie znamionowe 500VAC, 700VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 12-3 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria Military, MIL-DTL-5015, MS
Opakowania Bulk Orientacja W
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba biegunów 9
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle element mocowania -
Stopień ochrony Environment Resistant cechy Backshell, Coupling Nut
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Aktualna ocena 41A, 74A Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Silver Typ złącza Plug, Female Sockets
Kolor Olive Drab
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MS3108R24-20S
MS3108R24-20S
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLUG 11POS RT ANG W/SKTS
Na stanie: 923 pcs
Pobieranie: MS3108R24-20S.pdf
RFQ
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS