MS3101E22-14SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MS3101E22-14SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 1.MS3101E22-14SW.pdf2.MS3101E22-14SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MS3101E22-14SW
Part Number MS3101E22-14SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2435 pcs Arkusz danych 1.MS3101E22-14SW.pdf2.MS3101E22-14SW.pdf
napięcie znamionowe 500VAC, 700VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 22-14 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria Military, MIL-DTL-5015, MS
Opakowania Bulk Inne nazwy IMS3101E22-14SW
MS3101E2214SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 19 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Cable Clamp mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Aktualna ocena 22A