MDVB1-37SL2
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDVB1-37SL2
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Arkusze danych: MDVB1-37SL2.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 722 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDVB1-37SL2
Part Number MDVB1-37SL2 Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 722 pcs Arkusz danych MDVB1-37SL2.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Wire Leads Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiał, wykończenie - Seria MDVB
Opakowania Bulk Inne nazwy 097337-0007
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal