MDM-24C4SSL
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDM-24C4SSL
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT
Arkusze danych: MDM-24C4SSL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 232 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDM-24C4SSL
Part Number MDM-24C4SSL Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 232 pcs Arkusz danych MDM-24C4SSL.pdf
wire Gauge RG-178 napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Opakowania Bulk Inne nazwy 097290-0192
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 24 (20 + 4 Coax) Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Aktualna ocena 3A Contact Type Coax and Signal