MDB1-37PSL
Przegląd produktów
Part Number: MDB1-37PSL
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Arkusze danych: MDB1-37PSL.pdf
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
Stan magazynowy 729 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDB1-37PSL
Part Number MDB1-37PSL Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 729 pcs Arkusz danych MDB1-37PSL.pdf
Shell Materiał, wykończenie - Seria MDB
Opakowania - Inne nazwy 095486-0103
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Type, Micro-D
Kolor - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MDB1-37PS
MDB1-37PS
Producenci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT