MDB1-31SSK
Przegląd produktów
Part Number: MDB1-31SSK
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Arkusze danych: MDB1-31SSK.pdf
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
Stan magazynowy 628 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDB1-31SSK
Part Number MDB1-31SSK Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 628 pcs Arkusz danych MDB1-31SSK.pdf
Shell Materiał, wykończenie - Seria MDB
Opakowania - Inne nazwy 095495-0054
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 31 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal