MDB1-15SS
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDB1-15SS
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Arkusze danych: MDB1-15SS.pdf
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDB1-15SS
Part Number MDB1-15SS Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 1298 pcs Arkusz danych MDB1-15SS.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiał, wykończenie - Seria MDB
Opakowania - Inne nazwy 095481-0007
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Type, Micro-D
Kolor - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MDB1-15SSP
MDB1-15SSP
Producenci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Na stanie: 1271 pcs
Pobieranie: MDB1-15SSP.pdf
RFQ
MDB1-15SL1P
MDB1-15SL1P
Producenci: Cannon
Na stanie: 1421 pcs
Pobieranie: MDB1-15SL1P.pdf
RFQ
MDB1-15SSF
MDB1-15SSF
Pobieranie: MDB1-15SSF.pdf
MDB1-15SSL
MDB1-15SSL