MDB1-15PSM2
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDB1-15PSM2
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Arkusze danych: MDB1-15PSM2.pdf
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDB1-15PSM2
Part Number MDB1-15PSM2 Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 1204 pcs Arkusz danych MDB1-15PSM2.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiał, wykończenie - Seria MDB
Opakowania - Inne nazwy 095480-0215
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal