KPTR6F20-24SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPTR6F20-24SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KPTR6F20-24SW
Part Number KPTR6F20-24SW Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4434 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 20-24 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPTR6F20-24SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 24 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony Environment Resistant cechy Strain Relief
mocowanie Rodzaj Bayonet Lock szczegółowy opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7.5A Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Female Sockets
Kolor Olive Drab
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KPTR6F20-24S
KPTR6F20-24S
Producenci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER CUP