KPT6E20-16SWDN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPT6E20-16SWDN
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG 16POS INLINE SKT
Arkusze danych: KPT6E20-16SWDN.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT6E20-16SWDN
Part Number KPT6E20-16SWDN Producent ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 16POS INLINE SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4268 pcs Arkusz danych KPT6E20-16SWDN.pdf
Napięcie - znamionowe 1000VAC, 1400VDC Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Solder Cup Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy KPT6E2016SWDN
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Numer części producenta KPT6E20-16SWDN
Duża średnica Dostarczany 20-16 cechy Shrink Boot Adapter
Rozszerzony opis 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Opis CONN PLUG 16POS INLINE SKT
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock