KPT07E22-41SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPT07E22-41SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT07E22-41SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT07E22-41SW
Part Number KPT07E22-41SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4556 pcs Arkusz danych KPT07E22-41SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 12-3 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPT07E22-41SW
KPT07E2241SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 41 Rodzaj mocowania Panel Mount
Stopień ochrony Environment Resistant cechy -
mocowanie Rodzaj Bayonet Lock szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7.5A, 13A Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)