KPT06F16-26SW
Przegląd produktów
Part Number: KPT06F16-26SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT06F16-26SW.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT06F16-26SW
Part Number KPT06F16-26SW Producent Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1529 pcs Arkusz danych KPT06F16-26SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 16-26 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPT06F16-26SW
KPT06F1626SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Strain Relief mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 7.5A