KPT02A18-32SW
Przegląd produktów
Part Number: KPT02A18-32SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT02A18-32SW.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT02A18-32SW
Part Number KPT02A18-32SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2005 pcs Arkusz danych KPT02A18-32SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 18-32 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPT02A18-32SW
KPT02A1832SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 32 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 7.5A