KPT01F16-26SW
Przegląd produktów
Part Number: KPT01F16-26SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT01F16-26SW.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT01F16-26SW
Part Number KPT01F16-26SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1483 pcs Arkusz danych KPT01F16-26SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 16-26 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy IKPT01F16-26SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Strain Relief mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 7.5A