KPT01B22-55SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPT01B22-55SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT01B22-55SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT01B22-55SW
Part Number KPT01B22-55SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5804 pcs Arkusz danych KPT01B22-55SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 22-55 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy KPT01B2255SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 55 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - cechy Strain Relief
mocowanie Rodzaj Bayonet Lock szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7.5A Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)