KPT01A14-12SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPT01A14-12SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT01A14-12SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT01A14-12SW
Part Number KPT01A14-12SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4951 pcs Arkusz danych KPT01A14-12SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 14-12 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy KPT01A1412SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 12 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Bayonet Lock szczegółowy opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 7.5A, 13A Kontakt z grubością wykończenia - krycie 50.0µin (1.27µm)