KPT00F12-10SW
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KPT00F12-10SW
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: KPT00F12-10SW.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KPT00F12-10SW
Part Number KPT00F12-10SW Producent Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2232 pcs Arkusz danych KPT00F12-10SW.pdf
napięcie znamionowe 600VAC, 850VDC Zakończenie Solder Cup
Zastawianie - Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 12-10 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria KPT
Opakowania Bulk Inne nazwy KPT00F1210SW
Orientacja W temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
cechy Strain Relief mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 7.5A